Сумка на жорсткій основі.
Додаткова кишеня розстібається змійками з двох боків.
Чудової якості.
Матеріал: натуральна шкіра!
Розмір 22*15*10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бірюзовий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴








