Сумка на жорсткій основі. Додаткова кишеня розстібається змійками з двох боків. Чудової якості.
Матеріал: натуральна шкіра!
Розмір 22*15*10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



