Жіноча сумка нагрудні сумки з м'якої штучної шкіри
Нові трендові сумки
Жіноча сумка через плече сумки-месенджери з кількома кишенями дизайнерська сумка
Опис 100% абсолютно новий і якісний
Материал: полиуретан
Розмір: 18*14*5,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 5.5 см |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴







