Пакет подарунковий квадрат "Мужчий".
Пакет для подарунка: Глянсовий.
Ручки у ракета: шнурок.
Розмір чоловічої ракети: 24х24х10 см. Мікс
Кольори пакетів: на фото
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEW |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Ламінована папір |
| Тип | Пакет |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴


