Скринька для зберігання ваших улюблених прикрас.
Матеріал оздоблення — екошкіра.
Внутрішнє оздоблення-велюр.
Скринька для ювелірних прикрас, портативний оргонайзер, дуже зручна та компактна.Розмір скриньки для біжутерії: 16×11×5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZM |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴






