- Виготовлений із неіржавкої сталі, кращий, ніж дерев'яні та пластикові затискачі, які легко ламаються й не слугують довго. Але ці металеві затискачі не схильні до іржі, міцні, мають міцне захоплення і слугують довго.
- 【Надійне зчеплення й довговічність】: ці прищіпки надійно утримуються, їх можна використовувати повторно, і вони довговічні. Вам не потрібно турбуватися про те, що затискачі не матимуть достатнього тиску та зіслизнуть.
- 【Широке застосування】: Наші затискачі широко використовуються в повсякденному житті, ідеально підходять для прищіпок, затискачів для чипсів, вуличного одягу, запечатування харчових пакетів, органайзерів для паперу, вішалок для фотографій, виробів, прикрашання стін і проєктів «зроби сам» і т. д.
- 【Що ви отримуєте】: Набір із 20 металевих затискачів із неіржавкої сталі, кожен розміром 2,0 x 0,86 x 0,39 дюйма. Легко відкривається, зручно зберігати або переносити, основна потреба кожного домогосподарства.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 45 мм |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴








