Мультяшна та стильна силіконова сумочка для дівчинки — це просто мрія. У неї можна покласти дрібні речі або використовувати як гаманець.
Застібається. Ремінець знімний. Один із плюсів цієї сумки — це те, що вона швидко сохне та легко відчищається від забруднень.
Ширина 14 5 см
Висота 12.8 см
Глибина 3 см
Довжина ремінця регулюється
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 12.8 см |
| Глибина | 3 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 14.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴








