Полиця в Ванні кутова
Матеріал полиці: пластик
Розмір полички: 21.5*15*5,4
Полиця Кріпиться на клейкі пластини
Легка полиця у ванну кімнату
Зручна, легко кріпиться, непотрібно нічого свердлитиКріпиться на спеціальних клейких кріпленнях, вода ним не пошкодить і прекрасно тримається.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова радіусна |
| Форма етажерки | кутова |
| Тип встановлення | Самоклеючий, Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 54 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴











