Купальники жіночі з накидкою
Комплект пляжний із 3 частин.
Склад: 82% полиэстер, 18% эластан.
Колір: різнобарвний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Міжнародний розмір | XL |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват грудей | 107 см |
| Обхват талії | 87 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Роздільний купальник |
| Тип роздільного купальника | Танкіні |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴








