Акваріуми призначені для утримання водних тварин, як-от риби, беззасновні, земноводні, водні рептилії та водні рослини.
Його легко та зручно чистити, а також зручно зберігати, коли він не використовується.
Корисний акваріум для домашнього декору, у нього можна помістити рослини, каміння або риб.
Простий акваріум для вашої вітальні, спальні, веранди, журнального столика тощо.
Цей прозорий акваріум може прикрасити ваш робочий стіл, а також чудово підійде як подарунок вашим друзям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Об'єм акваріума | 23 л |
| Матеріал виготовлення | Акрилове скло |
| Кришка | є (без освітлення) |
| Підставка | Так |
| Довжина акваріума | 400 мм |
| Ширина акваріума | 230 мм |
| Висота акваріума | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴











